Håvard Haga og Marion Huber vant Romeriksløpet

Postet av Asle Jahren den 24. Aug 2016

Første gang publisert 24.august 2016



Romeriksløpet gikk i år fra Skogmo skole. SEniorklassene ble vunnet av Håvard Haga og Marion Huber. Gledelig at det var mange Raumarløpere i nybegynnerklassene.

RESULTATER

N-åpen

Julian Hagen Andreassen

Raumar Orientering

27:07

Milla Breen

Raumar Orientering

22:31

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

29:07

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

58:32

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

28:12

Johanne Lahlum Hortman

NOTEAM

25:03

Oliver Jensen

Raumar Orientering

49:32

Max Alexander Nybråten

NOTEAM

23:31

Per Taje Skeie

Raumar Orientering

44:10

Emma Skårbø

Raumar Orientering

25:32

.

D13-14

1

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

24:41

2

Oda Scheele

Nydalens SK

30:19

3

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

36:09

12

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

47:28

.

D13-16C

1

Emilie Stenslet Hals

Raumar Orientering

01:10:26

.

D15-16

1

Åsne Holo

Fossum IF

38:29

2

Linn Mei Waaler

Måren OK

44:43

3

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

44:47

5

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

47:13

.

D35

1

Kristin Vatland

Hadeland OL

01:12:49

2

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

01:21:56

.

H10

Mathias Andreassen

Raumar Orientering

01:00:34

Mathias Linløkken

Østmarka OK

34:47

Alexander Sletten

Raumar Orientering

58:05

.

H11-12

Markus Finskud

Raumar Orientering

22:10

Rasmus Berglund

Ringerike OL

21:27

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

48:43

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

44:23

.

H13-14

1

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

22:51

1

Gaute Bergan

Nydalens SK

22:51

3

Simen Fritzner

Nittedal OL

25:39

8

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

29:48

13

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

36:48

15

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

42:29

.

H35

1

Jostein Andersen

Nydalens SK

48:13

2

Trond Kortner

Østmarka OK

52:23

3

Arne Nåtedal

OL Trollo

01:10:10

4

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

01:43:37

.

H50

1

Are Kristiansen

IL Tyrving

35:35

2

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

37:45

3

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

41:42

5

Dag Økern

Raumar Orientering

42:27

.

H19

1

Håvard Haga

Nydalens SK

41:37

2

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

43:21

3

Anders Haga

Raumar Orientering

43:31

6

Magne Haga

Raumar Orientering

48:29

.

D19

1

Marion Huber

Nydalens SK

48:11

2

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

48:55

3

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

01:01:14

.

Direkte B

1

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

42:06

2

Knut Winsvold

Østmarka OK

42:15

3

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

43:42

10

Ida Brænden

Raumar Orientering

01:19:28


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline