Hedda og Pernille nr.6 i Night Hawk

Postet av Asle Jahren den 13. Aug 2016

Første gang publisert 13.august 2016



Etter å ha løpt to gode etapper hver, kunne Hedda sammen med Pernille Sønsterudbråten glede seg over en flott 6.plass i stafetten Night Hawk. Vant gjorde Kongsberg. I gutteklassen klarte Gaute og Christoffer en 23.plass, en drøy time bak vinnerne fra Asker Skiklubb.




RESULTATER

Night Hawk Girls

1

Kongsberg OL 1

02:13:38

1. Helene Eger

3

33:08

3

2. Marlin Haavengen

2

32:56

2

3. Helene Eger

1

31:47

1

4. Marlin Haavengen

1

35:47

1

.

2

Fossum IF 1

02:17:45

1. Ingrid G. Kvålsgard

1

32:58

1

2. Åsne Naadland Holo

3

33:03

1

3. Ingrid G. Kvålsgard

3

32:34

2

4. Åsne Naadland Holo

3

39:10

2

.

3

OL NWK ZH/SH 1

02:19:25

1. Lea Widmer

2

33:04

2

2. Katja Brütsch

11

35:46

4

3. Annick Meister

2

32:14

3

4. Siana Senn

2

38:21

3

.

4

Kongsberg OL 3

02:25:13

1. Ingvild Langeggen

8

35:28

8

2. Åsne Haavengen

9

35:33

8

3. Ingvild Langeggen

5

34:48

5

4. Åsne Haavengen

4

39:24

4

.

5

Gjø-Vard OL 1

02:25:16

1. Kristine Kravdal

11

35:34

11

2. Kristine Haanes Strandlie

10

35:36

10

3. Kristine Kravdal

4

34:16

4

4. Kristine Haanes Strandlie

6

39:50

5

.

6

Raumar Orientering 2

02:25:19

1. Pernille Sønsterudbråten

4

33:25

4

2. Hedda Skatvedt

4

33:11

3

3. Pernille Sønsterudbråten

9

39:18

6

4. Hedda Skatvedt

5

39:25

6

.

13

Raumar Orientering 1

02:43:33

1. Hanne Eide Rapp

16

37:36

16

2. Kristine Eide Rapp

6

35:23

12

3. Hanne Eide Rapp

15

45:51

14

4. Kristine Eide Rapp

13

44:43

13

.

Night Hawk Boys

1

Asker Skiklubb 1

02:00:32

1. Henrik Fredriksen Aas

1

30:27

1

2. Sander Arntzen

1

30:32

1

3. Henrik Fredriksen Aas

2

28:48

1

4. Sander Arntzen

1

30:45

1

.

2

Kristiansand OK 1

02:03:16

1. David Runde

11

32:55

11

2. Marius Aurebekk

7

32:17

9

3. David Runde

1

26:55

2

4. Marius Aurebekk

2

31:09

2

.

3

Vang OL 1

02:06:06

1. Even Lindaas

3

31:45

3

2. Njaal Ellegaard Melby

8

32:21

3

3. Even Lindaas

3

29:31

3

4. Njaal Ellegaard Melby

4

32:29

3

.

23

Raumar Orientering 2

03:03:25

1. Gaute Fosstveit

22

40:30

22

2. Christoffer Sletten

24

40:34

24

3. Gaute Fosstveit

21

45:38

23

4. Christoffer Sletten

24

56:43

23


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline