Hedda løp laget sitt inn til 15.plass

Postet av Asle Jahren den 13. Aug 2016

Første gang publisert 13.august 2016



I kretsstafetten som avsluttet O-landsleiren løp Hedda Akershus og Oslos 8.lag inn til 15.plass. Første etappe ble løpt av klubbvennine Hanne Eide Rapp. Gaute løp andre etappe for Akershus og Oslos 18.lag.Stafetten ble vunnet av Akershus og Oslos 2.lag foran førstelaget..


RESULTATER

1

Akershus og Oslo 2

01:20:03

1. Ragne Wiklund

1

19:32

1

2. Sander Arntzen

2

19:53

1

3. Halvor Tørnqvist Halden

4

20:24

1

4. Ingrid Kvålsgard

2

20:14

1

.

2

Akershus og Oslo 1

01:22:32

1. Maren Norderud

3

19:50

3

2. Kornelius Kriszat-Løvfald

1

19:48

3

3. Petter Astrup Arnesen

14

22:53

5

4. Oda Scheele

1

20:01

2

.

3

Hordaland 1

01:24:57

1. Mari Strømme Lid

8

22:00

8

2. Stian Rykkje

5

20:47

4

3. Kristian Rykkje

3

19:37

4

4. Eli Fjellbirkeland Johannesen

7

22:33

3

.

4

Akershus og Oslo 3

01:28:17

.

7

Akershus og Oslo 6

01:33:23

.

8

Akershus og Oslo 4

01:33:32

.

13

Akershus og Oslo 9

01:38:54

1. Pernille Sønsterudbråten

21

24:27

21

2. Øistein Fagerli Næss

14

24:00

15

3. Ole Jakob Frankrig

19

23:24

12

4. Maria Rørvik Haver

19

27:03

13

.

15

Akershus og Oslo 8

01:40:18

1. Hanne Eide Rapp

7

21:59

7

2. Andreas Ramberg

21

24:58

9

3. Håkon Sturød

25

24:47

10

4. Hedda Skatvedt

27

28:34

15

.

16

Akershus og Oslo 5

01:40:24

.

17

Akershus og Oslo 11

01:41:12

.

20

Akershus og Oslo 15

01:43:50

.

26

Akershus og Oslo 12

01:46:34

.

30

Akershus og Oslo 10

01:48:19

.

31

Akershus og Oslo 13

01:48:45

.

36

Akershus og Oslo 19

01:52:29

.

38

Akershus og Oslo 16

01:56:18

.

39

Akershus og Oslo 17

01:59:12

.

53

Akershus og Oslo 18

02:18:09

1. Sigrid Kinck Rannem

58

36:52

58

2. Gaute Fosstveit

63

45:53

62

3. Erlend Børli

49

25:16

54

4. Ea Lunøe

55

30:08

53


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline