Nytt godt løp av Eirik

Postet av Asle Jahren den 31. Jul 2008

Første gang publisert 31.juli 2008

Eirik løp inn til en ny sterk 13.plass onsdag 23.juli, på tross av at han slet med en vond akillessene. Etter to svake løp fikk endelig Sondre til et godt løp, og ble nr.20.


RESULTATER

D20E

1

Siri Ulvestad

Heming/Njård

57.21

2

Kristin Löfgren

Järfälla OK

58.44

3

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

58.52

92

Anne Kamstrup Hovind

Raumar OL

1:29.14

.

H18E

1

Mattias Kyburz

OK Tisaren

51.27

2

Olle Boström

Järla IF OK

53.14

3

Gustav Bergman

OK Ravinen

54.09

13

Eirik Kamstrup Hovind

Raumar OL

57.50

32

Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

1:01.00

.

H18L

1

Magnus Beyer Brattli

Mo O-Klubb

46.53

2

Simen Haugerud

Indre Østfold

48.09

3

Sven Rüegg

OLG Welsikon

49.45

38

Sjur Messel Nafstad

Raumar OL

53.53

.

D16-2

1

Lisa Pedersen

Skogshjortarna

31.14

2

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

32.15

3

Anne-Tine Markset

Nydalens SK

33.43

6

Vilde Dalgaard

Raumar OL

35.08

10

Oda Wennemo

Raumar OL

36.40

53

Turid Kamstrup Hovind

Raumar OL

44.08

.

H15-2

1

Mandus Ridefelt

OK Linné

25.35

2

Emil Svensk

Stora Tuna OK

26.41

3

Anssi Vesanto

Espoon Suunta

28.06

19

Håvard Haga

Raumar OL

31.08

20

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

31.26

.

D35

1

Anna Envall

Hakarpspojkarna

27.08

93

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

40.44

.

H45-2

1

Håkan Svensson

Bredaryds SOK

37.45

11

Stein-Arne Alnæs

Raumar OL

42.47

76

Terje Bråten

Raumar OL

52.13

180

Kjetil Stenhammer

Raumar OL

1:18.11

.

D50K

1

Kristina Hagfalk

OK Hällen

32.47

67

Kari Kamstrup Hovind

Raumar OL

46.36

.

H50-1

1

Lennart Larsson

Hestra IF

32.16

70

Tor Strand

Raumar OL

46.30

107

Jan Sveen

Raumar OL

53.04

109

Aslak Kinneberg

Raumar OL

53.41

115

Per Olav Rustad

Raumar OL

54.18

125

Tron Erik Hovind

Raumar OL

55.36

.

D11

1

Gabriella Gustafsson

Hakarpspojkarna

16.53

2

Emma Bränneby

OK Kolmården

18.10

3

Anna Dahlgren-Rosén

Järla IF OK

18.31

50

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

24.51

.

D40M

1

Anne Madslien

Nydalens SK

25.38

51

Anne-Grete Austad

Raumar OL

34.14

.

INNSKOLNING

Anna Austad Sveen

Raumar OL

.

U3

1

Joakim Svensson

Hakarpspojkarna

14.19

146

Stine Austad

Raumar OL

35.08




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc