Anne og Eirik imponerte

Postet av Asle Jahren den 31. Jul 2008

Første gang publisert 31.juli 2008

Anne viste at hun på en god dag matcher de fleste i D20E, ved å bli nr 11 under 4 minutter bak vinneren på mellomdistansen andre dag av O-ringen. Også Eirik og Vetle løp gode løp denne tirsdagen.





RESULTATER

D20E

1

Beata Falk

Hagaby GoIF

27.20

2

Karin Persson

Hagaby GoIF

27.41

3

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

28.37

4

Lina Strand

Göteb-Majorna

28.52

5

Siri Ulvestad

Heming/Njård

29.01

6

Ida MarieBjørgul

Halden SK

29.06

7

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

30.26

8

Alva Olsson

Västerås SOK

30.31

9

Lisbeth Voll

Haugesund IL

30.50

10

Saara Nikkari

Rajamäen Rykm.

31.15

11

Anne Kamstrup Hovind

Raumar OL

31.16

.

H18E

1

Olle Boström

Järla IF OK

25.18

2

Albin Ridefelt

OK Linné

25.30

3

Lauri Sild

OK Triangeln

26.06

13

Eirik Kamstrup Hovind

Raumar OL

28.15

33

Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

29.40

.

H18L

1

Oskar Nordmark

Järfälla OK

28.11

2

Mats Nordbrøden

Halden SK

28.56

3

Eivind Tandrevold

Fossum IF

29.22

173

Sjur Messel Nafstad

Raumar OL

46.54

.

D16-2

1

Maren Haverstad

Lierbygda O-lag

24.05

2

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

25.20

3

Lisa Pedersen

Skogshjortarna

25.33

39

Vilde Dalgaard

Raumar OL

35.12

40

Oda Wennemo

Raumar OL

35.27

93

Turid Kamstrup Hovind

Raumar OL

47.48

.

H15-2

1

Mandus Ridefelt

OK Linné

24.50

2

Erik Malmberg

Kvarnsvedens

25.37

3

Erik Claesson

OK Orinto

26.05

4

Håvard Haga

Raumar OL

26.36

45

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

35.49

.

D35

1

Hanne Sandstad

SPK Freidig

26.35

83

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

40.39

.

H45-2

1

Mats Hellstadius

Söder-Nykvarn

24.23

7

Stein-Arne Alnæs

Raumar OL

28.13

116

Terje Bråten

Raumar OL

40.46

138

Kjetil Stenhammer

Raumar OL

46.06

.

D50K

1

Mari-Louise Lundgren

Stora Tuna OK

34.20

50

Kari Kamstrup Hovind

Raumar OL

53.37

.

H50-1

1

Jan Nordin

Sundsvalls OK

24.31

65

Per Olav Rustad

Raumar OL

36.27

66

Tron Erik Hovind

Raumar OL

36.42

82

Tor Strand

Raumar OL

39.51

102

Jan Sveen

Raumar OL

41.48

D11

.

1

Mai Ly Sorri

GOIF Tjalve

17.51

2

Dorte Narum

Vallset/Stange

19.00

3

Erica Edman

Korsnäs IF OK

19.10

62

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

29.53

.

D40M

1

Karin Johansson

KFUM Örebro

32.48

31

Anne-Grete Austad

Raumar OL

42.03

.

INNSKOLNING

Anna Austad Sveen

Raumar OL

Godkänd

.

U3

1

Anders M. Urset

Vingelen IL

15.45

130

Stine Austad

Raumar OL

35.48




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.