3 dager i Morokulien 2-dagers

Postet av Asle Jahren den 10. Jul 2008

Første gang publisert 10.juli 2008


RESULTATER MOROKULIENSPRINTEN

D-åpen

1

Lena Eliasson

Stora Tuna OK

14:18

2

Tove Alexandersson

Stora Tuna OK

16:12

3

Ingrid Alexandersson

Stora Tuna OK

18:12

8

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

24:55

.

D-12

1

Malin Helgman

OK Tyr

16:18

2

Hanna Fors

Kvarnsvedens

17:30

3

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

24:16

4

Carolina Olsson

Älvdalens IF OK

43:17

.

H-16

1

Christer Garpenlund

KFUM Örebro

14:35

2

Tobias Beckius

Åmotfors OK

19:40

3

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

20:13

.

H-åpen

1

Robbin Kantarp

OK Hällen

18:15

2

David Andersson

Malungs OK

18:40

3

Bjørn Beckius

Åmotfors OK

19:31

16

Knut Engen

Raumar OL

26:26

17

Terje Bråten

Raumar OL

26:57

.
.

RESULTATER DAG 1 MOROKULIEN 2-DAGERS

H45 3680 m23 delt

1

Jörgen Ekman

Västvärmlands

28:27

2

Mikael Kullin

OK Tyr

28:43

3

Hans-Peter Olsson

Älvdalens IF OK

32:28

5

Knut Engen

Raumar o-lag

33:39

8

Terje Bråten

Raumar o-lag

34:12

18

Kjetil Stenhammer

Raumar o-lag

42:20

.

H16 3300 m 15 delt

1

Christer Garpenlund

KFUM Örebro

22:58

2

Jonas Lindahl

OK Milan

27:17

2

Jesper Öström

OK Tyr

27:17

5

Eivind Stenhammer

Raumar o-lag

30:20

9

Sondre Ruud Bråten

Raumar o-lag

38:35

.

D35 3120 m 9 delt

1

Kristin Johansson

Västvärmlands

27:05

2

Ylva Olm

Kils OK

31:23

3

Hanne Narvestad

Halden Skiklubb

31:36

6

Trine Ruud Bråten

Raumar o-lag

37:50

.

D12 2450 m 5 delt

1

Malin Helgman

OK Tyr

16:48

2

Hanna Fors

Kvarnsvedens

19:10

3

Jessica Hallqvist

Malungs OK

19:32

4

Ebba Ekman

Västvärmlands

24:11

5

Tiril Ruud Bråten

Raumar o-lag

27:05

.
.

RESULTATER JAKTSTART DAG 2

H45 22 delt

1

Mikael Kullin

OK Tyr

85:01

2

Jörgen Ekman

Västvärmlands

85:03

3

Lars Eriksson

Stora Tuna OK

89:57

6

Knut Engen

Raumar o-lag

91:00

9

Terje Bråten

Raumar o-lag

97:20

17

Kjetil Stenhammer

Raumar o-lag

118:01

.

H16 15 delt

1

Christer Garpenlund

KFUM Örebro

66:13

2

Jesper Öström

OK Tyr

83:09

3

Jonas Lindahl

OK Milan

83:28

8

Sondre Ruud Bråten

Raumar o-lag

95:11

9

Eivind Stenhammer

Raumar o-lag

97:17

.

D35 9 deltakere

1

Kristin Johansson

Västvärmlands

71:46

2

Anna Nordström

OK Tyr

82:27

3

Ylva Olm

Kils OK

96:19

4

Trine Ruud Bråten

Raumar o-lag

96:58

.

D12 5 deltakere

1

Malin Helgman

OK Tyr

48:46

2

Hanna Fors

Kvarnsvedens

65:00

3

Ebba Ekman

Västvärmlands

71:56

4

Tiril Ruud Bråten

Raumar o-lag

81:51




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.