God 14.plass til Gaute i H14.

Postet av Asle Jahren den 26. Jun 2016

Første gang publisert 26.juni 2016

Gaute fikk til en god mellomdistanse og kunne spurte inn til en 14.plass på O-festivalens tredje dag. Emma slo til med et godt løp for tredje dag på rad.Gode prestasjoner også av Anne-Grete Austad og Anna Austad Sveen.






RESULTATER

H14

1

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

20:14

2

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

22:29

3

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

22:40

14

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

27:58

.

D45K

1

Anne Sofie Forseth Bue

OL Tønsberg og omegn

38:39

2

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

41:13

3

Bodil Hulløen

Kristiansand OK

46:22

.

D13-16C

1

Emilie Johansen

Sandefjord OK

27:29

2

Marion Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

33:20

3

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

35:58

4

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

42:16

.

D21K

1

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

24:06

2

Jannicke Ødegård

OL Tønsberg og omegn

30:16

3

Gunn Camilla Stang

Oslostudentenes IK

30:42

8

Stine Austad

Raumar Orientering

48:12

.

H55

1

Nils Hæstad

Fossum IF

26:02

2

Sixten Westlund

OK Tyr

27:09

3

Jack Bjørnsen

Kristiansand OK

27:24

26

Asle Jahren

Raumar Orientering

32:33

39

Knut Engen

Raumar Orientering

35:51

54

Tor Strand

Raumar Orientering

40:51

.

H60

1

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

21:35

2

Harald Hovi

Skien OK

23:10

3

Morten Dåsnes

Ringerike OL

23:12

30

Jan Sveen

Raumar Orientering

36:53

.

H40

1

Tore Sandvik

Halden SK

28:47

2

Andreas Johansson

Halden SK

31:00

3

Steinar Lande

Bø OL

31:27

34

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

50:21

.

D50

1

Alix Young Vik

Nydalens SK

25:37

2

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

27:57

3

Kari Christiansen

Sandefjord OK

28:18

31

Ida Engen

Raumar Orientering

37:15

50

Anne Catherine Ekroll

Raumar Orientering

50:39

.

D -10

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

27:03

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

33:28

Torine Hagen-Tafjord

Halden SK

34:45

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

37:28

Guro Ottesen

Fredrikstad SK

38:52

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

39:42

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

40:21

.

H17-18E

1

Kasper Fosser

Heming Orientering

29:23

2

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

29:42

3

Lukas Liland

Nydalens SK

29:55

4

Einar Melsom

Fossum IF

30:59

5

Håvard Eidsmo

Freidig

31:40

6

Jørgen Baklid

Konnerud IL

31:53

7

Anders Haga

Raumar Orientering

32:07

.

D21E

1

Heidi Østlid Bagstevold

Fredrikstad SK

36:30

2

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

IL Tyrving

39:17

3

Emma Johansson

Fredrikstad SK

39:19

33

Silje Ekroll Jahren

Raumar Orientering

49:20


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline