Emma løp fort igjen

Postet av Asle Jahren den 26. Jun 2016

Første gang publisert26.juni 2016



Den beste ullensakerprestasjonen på langdistanse under o-festivalen sto Emma i D -10 da hun løp sin løype på snaue 24 minutter. Beste raumarprestasjoner var trolig Anders Hagas 4.plass i H17-18 E og Kristine Eide Rapps 3.plass i D15.

RESULTATER

D -10

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

18:23

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

21:04

Anita Langeggen

Kongsberg OL

23:27

Synne Kvittum Nytrøen

Tynset IF

23:57

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

23:58

.

D13-16C

1

Eline Signore Myhrvold

Indre Østfold OK

1:19:40

2

Guro Hjerpaasen

Asker Skiklubb

1:23:29

3

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

1:24:00

.

D15

1

Jenny Baklid

Konnerud IL

48:13

2

Marie Liland

Nydalens SK

51:58

3

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

52:24

19

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

1:09:28

.

D16

1

Ragne Wiklund

Nydalens SK

47:30

2

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

53:20

3

Ingrid Hasaas

Fossum IF

56:00

20

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

1:14:28

.

D17B

1

Kaisa Svergja

Raumar Orientering

41:37

2

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

45:52

3

Elin Gravningen

Stokke IL

47:16

15

Stine Austad

Raumar Orientering

58:05

.

D45 K

1

Tone Skram

Røyken OL

44:05

2

Anett Wallin

IL Tyrving

49:32

3

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

52:47

4

Elise Gisholt

Fossum IF

56:17

5

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

58:25

.

H14

1

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

25:46

2

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

27:45

3

Christopher Ladim

OK Moss

29:16

44

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

1:12:15

.

H50

1

Per Olaussen

Fredrikstad SK

41:28

2

Jens Even Storhov

Freidig

46:05

3

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

47:20

41

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:04:29

.

H60

1

Sixten Westlund

OK Tyr

40:05

2

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

41:01

3

Harald Thon

Sturla, IF

41:28

32

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:15:00

.

H17-18E

1

Kasper Fosser

Heming Orientering

1:04:22

2

Lukas Liland

Nydalens SK

1:06:03

3

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:06:24

4

Anders Haga

Raumar Orientering

1:06:53


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline