Hanne på 4.plass i Blodslitet

Postet av Asle Jahren den 17. Okt 2015

Publisert 17.oktober 2015


Foto: Blodslitets hjemmeside
2105-utgaven av Blodslitet ble arrangert i flott høstvær fra Nordre Veum i Fredrikstad lørdag 17.oktober. Best plasserte ullensakerløper ble Hanne Stenslet som ble nr.4 i "D åpen B". Tiril ble nr.23 i D17-18E, og Eirik nr.18 i H 21E. Ellers er det grunn til å legge merke til Anders Haga med 10.plass i H17-18E og Vetle Christiansens flotte andreplass i H19-20E. Seniorklassene ble vunnet av svenskene Johan Runesson og Helena Jansson.

RESULTATER



D åpen B





1

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

39:41

2

Inga Stødle

Kristiansand OK

48:36

3

Sanna Aurora Sandell

Kristiansand OK

49:56

4

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

54:08

23

Stine Austad

Raumar Orientering

1:07:48

24

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

1:07:50











H60





1

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

1:39:49

2

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

1:39:58

3

Arne Kristian Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

1:45:31

36

Jan Sveen

Raumar Orientering

2:57:56











D11-12





1

Mille Baastad Berg

IL Tyrving

35:39

2

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

35:46

3

Mille Jægtvik

Konnerud IL

35:53

37

Emilie Stenslet Hals

Raumar Orientering

1:08:56











H åpen B





1

Geir Egil Norbom

Konnerud IL

38:00

2

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

38:07

3

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

38:10

19

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

47:58

39

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

57:54











H13-14





1

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

38:10

2

Lars Young Vik

Nydalens SK

38:12

3

David Runde

Kristiansand OK

38:17

45

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

58:46

51

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

1:00:17

64

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

1:18:08

69

Anders Horvei

Raumar Orientering

1:37:53











D17-18E





1

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

1:39:24

2

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

1:45:32

3

Elin Pettersson

IFK Göteborg

1:46:04

23

Tiril Emilie Ruud Bråten

Raumar Orientering

2:11:07











H17-18E





1

Isac von Krusenstierna

OK Kåre

1:41:48

2

Simon Imark

Tullinge SK

1:41:50

3

Alex Carcas

OK Ravinen

1:42:00

10

Anders Haga

Raumar Orientering

1:46:44











H19-20E





1

Jens Rönnols

Täby OK

1:50:37

2

Vetle Christiansen

Bækkelagets SK

1:50:41

3

Dane Blomquist

Lillomarka OL

1:50:52











H åpen





1

Antonio Martínez Pérez

Halden SK

55:19

2

Jonas Nordström

Halden SK

55:23

3

Jakob Ekhard Edsen

Dansk Orienterings-Forbund

55:27

24

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

1:10:03











D21E





1

Helena Jansson

OK Ravinen

1:51:24

2

Mari Fasting

Halden SK

1:51:36

3

Kirsi Nurmi

IFK Göteborg

1:51:51

4

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

2:00:28











H21E





1

Johan Runesson

Göteborg Majorna OK

2:16:05

2

Anders Nordberg

Nydalens SK

2:16:15

3

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

2:21:24

17

Håvard Haga

Nydalens SK

2:36:16

18

Eirik Kamstrup Hovind

Halden SK

2:36:29

26

Anders Vister

Nydalens SK

2:44:03




0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline