Påskeutfordring 2017
Postet av Trine Ruud Bråten den 5. Apr 2017
Påskeutfordring 2017:
Fordi det nå er to mandager uten orienteringstrening har vi laget en påskeutfordring for de som har lyst på å orientere litt i påsken også. Hvis dere ikke har fått kartet på trening, kan dere selv printe det ut her:
Kartet har 40 poster og løypa er ca 5 km lang. Men i skogen henger det postskjermer på bare fem av postene. Utfordringen er å finne ut hvilke poster det henger postskjerm på. På de fem postene henger det en vanlig postskjerm og en lapp med postens nummer og bilde av en kylling slik:
Postene er nå hengt ut i skogen og vil henge der frem torsdag 20/4 (slik at de som er på påskeferie også rekker det)
Når dere har funnet ut hvilke poster det henger postskjermer på kan dere sende svaret (postenes nummer) til Trine:
Mail: trine.braaten@gmail.com eller SMS til 95058840
Premie til alle med riktige svar. Premieutdeling på rekrutt-treningen den 24/4-17
Påskeharen syns også orientering er veldig gøy. Når den fikk se den fine påske-løypa vår løp den ut i skogen for å finne postene med en gang.
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.