Bli med Raumar orientering på Råtass - Lagkonkurranse

Postet av Trine Ruud Bråten den 11. Mai 2017

Bli med Raumar orientering på Råtass - Lagkonkurranse:


Vi satser på å stille mange lag i årets råtass.


Under 15-stafetten 20.mai 2017 vil Oppsal orientering arrangere et helt eget arrangement for 9-12 åringer. Råtasskonkurransen er en lagkonkurranse med 3-5 løpere på hvert lag. Hele laget løper samlet gjennom konkurransen og må samarbeide både om å legge en plan for løpet, finne postene og løse oppgaver underveis. Og selvfølgelig blir det premier til alle.

Innbydelse: Innbydelse - Råtasskonkurransen 2017

Mer info fra Raumar: 15stafetten.2017.docx

Raumar orientering satser på å stille mange lag i denne lagkonkurransen. Her kan vi mikse lagene slik at også helt nybegynnere kan delta. Det er også mulig å ha med en voksen i skogen. Etter konkurransen kan man heie på de eldre utøverne i klubben som løper stafett og delta på klubbens pølsefest. Meld dere på via raumar.net:

http://raumar.net/aktivitetskalender/aktivitet.php...

Alle som vil får løpe! Meld deg på en av sesongens høydepunkter!

Flere av trenere fra mandagstreningen vil være med som ledere/løpere denne dagen. Gi beskjed hvis du/dere trenger skyss, så ordner vi det.

På rekrutt-treningen 15/5 øver vi på lagkonkurranse, slik at vi er godt forberedt.

Bilde fra fjorårets Råtass!Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.