Knockoutsprint fra Skogmo skole

Postet av Asle Jahren den 24. Aug 2016

Første gang publisert 24.august 2016

Raumar Orientering arrangerte lørdag 20.august knockoutsprint fra Skogmo skole. På nytegnet sprintkart og med kunstig labyrint underveis fikk deltakerne prøvd seg.


RESULTATER KVALIFISERING

D13-14

1

Oda Scheele

Nydalens SK

12:44

2

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

13:26

3

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

13:38

.

H13-14

1

Henrik Reusch

Heming Orientering

14:37

2

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

14:38

3

Tobias Espedal

Nydalens SK

14:51

7

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

16:30

10

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

18:27

14

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

20:11

16

Simen Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

30:24

.

H15-16

1

Peter Gisholt

Fossum IF

17:29

2

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

19:17

3

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

20:28

4

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

20:29

7

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

22:28

10

Anders Horvei

Raumar Orientering

27:19


RESULTATER

N-åpen

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

16:51

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

29:08

Julian Hagen Andreassen

Raumar Orientering

20:38

Julie Hvideberg Moer

Raumar Orientering

18:40

Astrid Reusch

Heming Orientering

14:53

Per Taje Skeie

Raumar Orientering

25:10

.

D10

Helene Scheele

Nydalens SK

14:05

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

14:17

.

H10

Mathias Andreassen

Raumar Orientering

16:16

Sindre Moe Landén

Gjerdrum OL

17:59

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

10:54

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

14:53

Alexander Sletten

Raumar Orientering

15:10

Jonas Teksum

Gjerdrum OL

15:14

.

H17 Finale

1

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

10:31

2

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

10:34

3

Tarjei Holo

Fossum IF

11:33

4

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

12:32

.

D17 Finale

1

Agnethe Hasli

Snertingdal IF O

12:16

2

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

12:24

.

D13-14 Finale

1

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

10:09

2

Oda Scheele

Nydalens SK

10:11

3

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

10:12

4

Live Østvold

Heming Orientering

10:19

.

H15-16 Finale

1

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

09:52

2

Peter Gisholt

Fossum IF

09:55

3

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

09:58

4

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

10:06

.

H13-14 Finale

1

Tobias Espedal

Nydalens SK

10:40

2

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

10:42

3

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

10:44

4

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

11:01

5

Kristian Østermann

Heming Orientering

11:11

6

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

12:44

.

H40 Finale

1

Harald Bakke

Fossum IF

10:53

2

Christian Reusch

Heming Orientering

10:59

3

Lars Berglund

Ringerike OL

11:38

4

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

13:07

.

D11-12

1

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

10:25

2

Mari Scheele

Nydalens SK

12:26

3

Live Arntzen

Raumar Orientering

18:04

4

Ragnhild Fagerli Næss

Raumar Orientering

21:56

.

H11-12

1

Eskil Kolshus

Oppsal Orientering

09:48

2

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

09:59

3

Rasmus Berglund

Ringerike OL

10:20

6

Herman Hvideberg Moer

Raumar Orientering

10:53

9

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

14:35

12

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

20:38


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline