Endelig lyktes Sondre

Postet av Asle Jahren den 31. Jul 2008

Første gang publisert 31.juli 2008

I det fjerde løpet lyktes endelig Sondre skikkelig. Han løp inn til en sterk 11.plass i H15. Også Turid løp sitt beste løp hittil i O-ringen.

Sjur var uheldig og pådro seg en fotskade.



RESULTATER

D20E

1

Kristin Löfgren

Järfälla OK

38.46

2

Siri Ulvestad

Heming/Njård

39.39

3

Lina Strand

Göteb-Majorna

39.55

46

Anne Kamstrup Hovind

Raumar OL

48.10

.

H18E

1

Mattias Kyburz

OK Tisaren

27.24

2

Gustav Bergman

OK Ravinen

27.29

3

Jonas Leandersson

OK Ty

28.09

43

Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

33.12

.

H18L

1

Oskar Nordmark

Järfälla OK

33.17

2

Magnus Beyer Brattli

Mo O-Klubb

33.41

3

Jon Sivertsen

Verdal OK

34.27

220

Sjur Messel Nafstad

Raumar OL

1:04.45

.

D16-2

1

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

25.46

2

Tytti Kirvesmies

L Suunnistajat-37

27.44

3

Annie Forsberg

OK Ravinen

28.46

15

Oda Wennemo

Raumar OL

33.05

30

Turid Kamstrup Hovind

Raumar OL

37.16

.

H15-2

1

Mandus Ridefelt

OK Linné

22.16

2

Sindre Rønning Huber

Tynset IF

23.22

3

Erik Malmberg

Kvarnsvedens

24.24

4

Simen Jevne Arnesen

Hamar OK

25.13

5

Anssi Vesanto

Espoon Suunta

25.29

6

Emil Svensk

Stora Tuna OK

25.32

7

Ola Brönnheden

Vimmerby OK

25.41

8

Jermu Kujanpää

Lynx

26.10

9

Henrik Olsson

Täby OK

26.13

10

Gustav Kvick

Forsa OK

26.22

11

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

26.36

21

Håvard Haga

Raumar OL

28.46

.

D35

1

Hanne Sandstad

SPK Freidig

28.32

87

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

44.49

.

H45-2

1

Håkan Svensson

Bredaryds SOK

29.13

56

Stein-Arne Alnæs

Raumar OL

39.22

67

Terje Bråten

Raumar OL

40.02

136

Kjetil Stenhammer

Raumar OL

49.17

.

D50K

1

Anne Kaill

IK Omega

28.29

76

Kari Kamstrup Hovind

Raumar OL

48.04

.

H50-1

1

Lennart Larsson

Hestra IF

28.32

86

Per Olav Rustad

Raumar OL

42.59

122

Tron Erik Hovind

Raumar OL

48.22

141

Tor Strand

Raumar OL

50.56

159

Jan Sveen

Raumar OL

59.58

164

Aslak Kinneberg

Raumar OL

1:03.26

.

D11

1

Erica Edman

Korsnäs IF OK

12.23

2

Gabriella Gustafsson

Hakarpspojkarna

12.51

3

Dorte Narum

Vallset/Stange

12.54

67

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

20.13

.

D40M

1

Eva Holgersson

Gamleby OK

26.21

49

Anne-Grete Austad

Raumar OL

36.35

.

INNSKOLNING

Anna Austad Sveen

Raumar OL

Godkänd

.

U3

1

Vidar Svensson

Täby OK

16.55

142

Stine Austad

Raumar OL

48.42




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.