Anders Haga løp godt på langdistansen

Postet av Asle Jahren den 28. Jun 2015

Publisert 28.juni 2015



O-festivalens tredje dag bød på langdistanse. Holtergutten Anders Haga sto for beste raumarprestasjon, ved å bli nr.3 i H17-18. Når det gjelder ullensakerløpere, registrerer vi at Brage, Erle og mamma Camilla kom seg raskt gjennom sine løyper. God plassering også for Anna.

RESULTATER



H17-18E





1

Audun Heimdal

Konnerud IL

53:20

2

Håvard Eidsmo

Freidig

59:18

3

Anders Haga

Raumar Orientering

60:14











D17-18E





1

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

42:05

2

Gina Granstedt

Halden SK

42:21

3

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

42:24

35

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

60:41

46

Synne Eide Rapp

Raumar Orientering

66:13











D17C





1

Jennifer Jone Arnesen

Heming Orientering

33:10

2

Ingunn Lysaker Norbom

Konnerud IL

35:32

3

Marte Kvittum Tangen

Tynset IF

35:47

4

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

36:53











D13-16C





1

Marion Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

41:45

2

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

42:16

3

Stina Matland Madsen

Fana IL

45:31

5

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

59:41











Direkte AK





1

Eivind Hoff

IL Tyrving

27:27

2

Marte Ulvensøen

NTNUI

28:26

3

Marte Balchen

Bækkelagets SK

28:43

7

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

31:58

11

Tron-Erik Hovind

Raumar Orientering

35:16

20

Trine Ruud Bråten

Raumar Orientering

38:34

40

Eskil Gullord

Raumar Orientering

51:24











H17C





1

Geir Egil Norbom

Konnerud IL

31:39

2

Marius Holmen

Snertingdal IF Orientering

32:24

3

Espen Ekholt Berg

Kongsberg OL

32:34

12

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

55:00











D45K





1

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

36:27

2

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

36:31

3

Ellinor Johansson

OK Alehof

40:10

5

Heidi Østli

Raumar Orientering

42:13

13

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

56:16











H60





1

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

32:35

2

Harald Thon

Sturla, IF

33:06

3

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

34:45

36

Jan Sveen

Raumar Orientering

72:18











N-Åpen







Brage Fosstveit

Raumar Orientering

26:26



Erle Fosstveit

Raumar Orientering

36:07



Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

47:05



Eirill J Andersen Maribo

Raumar Orientering

47:20




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline