Vårstafetten ga 21. 30. og 40.plass til Raumar

Postet av Asle Jahren den 18. Apr 2015

Publisert 18.april 2014



Hedda løp en god etappe for Raumars D13-16 lag som ble nr.21 i Vårsafetten. Hedda løp inn til sjettebeste etappetid på andre etappe. Gaute Fosstveit løp siste etappe for laget som ble nr.40 i H13-16.



RESULTATER


D13-16















1

Fossum IF 1







55:43









1. Åsne Holo

18:37

1



18:37

1







2. Pernille / Ingrid / Julie Katla / Hasaas / Katla

17:59

4

+0:46

36:36

1

0





3. Victoria Hæstad Bjørnstad

19:07

2

+0:16

55:43

1

0



.

















2

FIF Hillerød Orientering 1







58:04





+2:21



1. Annika Gautschi Simonsen

18:38

2

+0:01

18:38

2



+0:01



2. Freya Halberg / Siri Petersen / Simonsen

19:00

10

+1:47

37:38

3

1

+1:02



3. Nikoline Holm Splittorff

20:26

5

+1:35

58:04

2

-1

+2:21

.

















3

Konnerud IL 1





59:39





+3:56





1. Thea Sildnes Baklid

22:10

10

+3:33

22:10

10



+3:33



2. Mari Landro Svingheim

18:38

7

+1:25

40:48

7

-3

+4:12



3. Jenny Baklid

18:51

1



59:39

3

-4

+3:56

.

















21

Raumar Orientering 1







76:31





+20:48



1. Kristine Eide Rapp

27:16

25

+8:39

27:16

25



+8:39



2. Hedda Skatvedt

18:22

6

+1:09

45:38

19

-6

+9:02



3. Hanne Eide Rapp

30:53

22

+12:02

76:31

21

2

+20:48

.

















30

Raumar Orientering 2





98:07





+42:24





1. Pernille Sønsterudbråten

31:51

32

+13:14

31:51

32



+13:14



2. Thea / Berit Sørberg / Horvei

24:58

31

+7:45

56:49

31

-1

+20:13



3. Mathilde Sønsterudbråten

41:18

30

+22:27

98:07

30

-1

+42:24

.



















H13-16















1

Fossum IF 1







47:07









1. Erling Hjermstad

16:15

2

+0:20

16:15

2



+0:20



2. Erik Hæstad Bjørnstad

15:25

3

+0:14

31:40

1

-1





3. Einar Melsom

15:27

1



47:07

1

0



.

















2

Nydalens SK 1





47:34





+0:27





1. Lukas Liland

15:55

1



15:55

1







2. Kornelius Kriszat-Løvfald

15:51

6

+0:40

31:46

2

1

+0:06



3. Elias Jonsson

15:48

3

+0:21

47:34

2

0

+0:27

.

















3

Heming Orientering 1





50:56





+3:49





1. Bjørn Anders Flågen

19:57

9

+4:02

19:57

9



+4:02



2. Petter Astrup Arnesen

15:14

2

+0:03

35:11

4

-5

+3:31



3. Kasper Fosser

15:45

2

+0:18

50:56

3

-1

+3:49

.

















40

Raumar Orientering 1





94:09





+47:02





1. Anders Horvei

28:34

38

+12:39

28:34

38



+12:39



2. Øistein Fagerli / Even Næss / Østreng

18:53

24

+3:42

47:27

34

-4

+15:47



3. Gaute Fosstveit

46:42

43

+31:15

94:09

40

6

+47:02






Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc