Andreas nummer to Öjetrampen

Postet av Asle Jahren den 4. Apr 2015

Publisert 4.april 2015





En god del ullsokninger hadde funnet veien til Öjetrampen øst for Trollhättan påskeaften. I et raskløpt diffust terreng løp Andreas inn til en fin 2.plass i H17-20K. De to beste ullsokningene som deltok, Vetle og Sondre, representerte andre klubber. Vetle med blåhvit IFK Göteborgdrakt ble nr 5. i H21E, mens Sondre som løp for Nydalen SK vant H21K. Selv om vi andre måtte holde litt lavere fart for å finne rundt løypene våre, fikk vi en fin solfylt tur i skogen.



RESULTATER



H17-20K





1

Aron Hugoson

Kvillebyns SK

51:49

2

Andreas Sedin

Raumar Orientering

55:52

3

Erik Blick

OK Alehof

72:32











H21K





1

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

57:37

2

Ragnar Tonjer

Nydalens SK

58:47

3

Erik Hansson

Bredareds IF

61:51

10

Brage Jahren

Raumar Orientering

71:06











H55





1

Axel Wassenius

Uddevalla OK

44:58

2

Sören Jonsson

Nydalens SK

47:51

3

Lennart Josefsson

Rydboholms SK

48:38

18

Asle Jahren

Raumar Orientering

60:39











D18E





1

Line Cederberg

Vänersborgs SK

47:43

2

Elvira Björklund

Trollhättans SOK

48:31

3

Vilma Blennow

Falköpings AIK OK

49:15

19

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

65:28

25

Synne Eide Rapp

Raumar Orientering

79:40











D45





1

Camilla Öhgren

Sävedalens AIK

43:54

2

Anna Eriksson

OK Landehof

45:01

3

Ingrid Alexandersson

Stora Tuna OK

45:21

10

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

54:21

28

Trine Ruud Bråten

Raumar Orientering

63:08











D50





1

Malin Årebäck

Göteborg-Majorna OK

40:05

2

Britta Sahlin

Vänersborgs SK

41:28

3

Alix Young Vik

Nydalens SK

42:17

33

Anne Catherine Ekroll

Raumar Orientering

68:56











H50





1

Ulrik Olsson

Brattås CK

43:36

2

Björn Öberg

Ryda SK

44:40

3

Tore Bjørnerød

OK Moss

45:49

40

Terje Bråten

Raumar Orientering

68:06











Öppen 7





1

Elias Wiklund

Nydalens SK

24:33

2

Niclas Arkåsen

OK Kåre

28:28

3

Torbjörn Löfving

Falköpings AIK OK

30:34

4

Anne Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

30:58

5

Bengt Larsson

Bredareds IF

31:08

5

Ove Boström

Klubblös

31:08

7

Malin Fallgren

Gudhems IF

31:27

8

Robin Larsson

Raumar Orientering

31:51











H21E





1

Fredrik Johansson

IFK Lidingö SOK

73:41

2

Johan Högstrand

IFK Göteborg

75:44

3

Erik Klasson

OK Orinto

79:46

4

Rickard Börjesson

Vänersborgs SK

80:28

5

Vetle Ruud Bråten

IFK Göteborg

83:20





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline